Neden Ziyaret Etmelisiniz? - Samsun Mobilya Fuarı 2024

SAMSUN MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI SİZLERİ BEKLİYOR

Mobilya sektörünün Çukurova buluşmasına tanık olmak için online biletinizi hemen alın! Klasikten moderne, avangarttan retro’ya kadar pek çok çeşit mobilya, Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda sektör profesyonellerinin beğenisine sunuluyor. Sektördeki öncü firmalarla tanışmak ve yeni tedarikçiler keşfetmek için sizi Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Samsun Mobilya Fuarı’na bekliyoruz.
ÜCRETSİZ ONLİNE BİLETİNİZ BURADA!>>HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN !

SAMSUN MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI’NI ÖNE ÇIKARAN FAKTÖRLER

Samsun Mobilya Fuarı, mobilya dünyasının kalbindeki bu heyecan verici etkinlikle, katılımcılarına ilham, işbirliği ve yenilik dolu bir atmosfer vadediyor. Samsun Mobilya Fuarını ziyaret etmenin birçok avantajı bulunuyor. İşte ziyaretçilere yönelik bazı faktörleri sizin için derledik.

YENİLİK VE TASARIM AÇISINDAN ORTAK BİR BULUŞMA NOKTASI

Dünya mobilya üretiminde her geçen yıl adından daha fazla söz ettiren Türkiye, kaliteli işçilik ve güncel tasarımları bir araya getirerek 200 gümrük noktasına birden ihracat yapan dünyanın en güçlü mobilya üreticisi ülkelerinden biri. Fuar, sektördeki en yeni mobilya tasarımlarını ve trendlerini sergileyerek, ziyaretçilere yenilikçi ve ilham verici ürünleri keşfetme fırsatı sunuyor.

YENİ PAZARLARI KEŞFETME ve NETWORK İMKANI

Türkiye'nin;  Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu'ya yakınlığı, büyük pazarlara avantajlı bir erişim imkanı sağlıyor. Fuar, sektörde faaliyet gösteren birçok yerel ve uluslararası firma ile tanışma ve işbirliği fırsatı tanıyor. Ziyaretçiler, potansiyel iş ortaklarıyla buluşarak yeni iş bağlantıları kuruyor. Bunun yanı sıra çeşitli uluslararası serbest ticaret ve gümrük birliği anlaşmaları nedeniyle Türkiye, mobilya sektöründe de çekici bir ticaret merkezi haline geliyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın, üreticiler ile yerinde tanışın.

YENİ ÜRETİCİLER İLE TANIŞIN

Samsun Mobilya yüzden fazla katılımcı ve markası ile ziyaretçileri birçok üretici firma ile tanışma fırsatı sunuyor. Çok sayıda alternatif tedarikçi ile tanışma fırsatını yakalayacağınız fuarda ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz, projelerinizde işbirliği yapacağınız farklı tedarikçiler bulabilirsiniz ve sektördeki son gelişmelere yakından tanık olabilirsiniz.

 

YENİ VE ÖZEL ÜRÜN LANSMANLARI

En son tasarım ürünlerin görücüye çıktığı fuarda bu ürünleri ilk inceleyen siz olun! Fuar katılımcısı firmaların, yaratıcı tasarımcılarının ve usta zanaatkârlarının ürettiği yeni ürünleri ilk kez Samsun Mobilya Fuarı’nda sergilenecek. Tasarımın fonksiyonellikle buluştuğu yenilikçi ürünleri ilk keşfedenlerden olma fırsatını kaçırmayın.
DAHA FAZLASINI KEŞFETMEK İÇİN>>HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN !