Neden Katılmalısınız? - Samsun Mobilya Fuarı 2024 

Mobilya Sektörünün Dev Buluşmasında Yerinizi Alın !

Samsun Mobilya Fuarı, firmaların rekabet avantajlarını artırmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve sektördeki lider konumlarını pekiştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Samsun Mobilya Fuarı’nın sizlere sunduğu fırsatları geç olmadan yakalayın.

NEDEN SAMSUN MOBİLYA ?

Samsun Mobilya Fuarı, öncelikle bölgesel bir odak noktası oluşturarak firmalara bölgesel pazarlarda etkileşim kurma ve müşteri tabanını genişletme fırsatı sunmaktadır. Fuar, bölgedeki diğer mobilya şirketleri ve profesyonellerle doğrudan iletişim kurma olanağı tanıyarak yerel iş bağlantıları ve potansiyel iş ortaklıkları için bir platform sağlar. Ayrıca, Samsun'un turistik çekiciliği fuar ziyaretçilerine iş odaklı deneyimlerin yanı sıra şehrin kültürel ve turistik cazibesini keşfetme fırsatı sunar. Bu, fuar katılımcılarına iş bağlantıları kurmanın yanı sıra şehrin kendine özgü özelliklerini deneyimleme imkânı sağlar. Samsun'daki ekonomik büyüme, fuara katılan firmalar için potansiyel bir müşteri kitlesi oluşturabilir ve yerel ekonominin dinamikleri, şirketlere yeni iş fırsatları ve büyüme potansiyeli sunabilir. Bu nedenlerle, Samsun Mobilya Fuarı, bölgesel pazarlarda etkili bir şekilde varlık göstermek isteyen firmalar için önemli bir imkân olarak öne çıkmaktadır.
 

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Samsun Mobilya, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye etkili bir şekilde tanıtma imkânı sunuyor. Ürün ve hizmetlerinizin yanı sıra markalarınızı ve işletmenizi de daha geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlayacak fuar sayesinde, potansiyel müşterilerin portföyünüzde yer alan ürünleri yerinde inceleyip deneyimlemesini sağlayın, ürünlerinizle ilgili bilgilendirmeler yapın. Ürün ve hizmet demolarınızla sektörün önemli karar vericilerine ulaşarak ticaret potansiyelinizi artırın.

Doğrudan Satış ve İş Anlaşmaları Yapın

Samsun Mobilya, doğrudan satış yapma ve müşteri portföyünüzü geliştirme fırsatı sunarak işletmenizin ticari başarısını artırmanız için mükemmel bir ortam sağlıyor. Fuar sırasında ve sonrasında yapabileceğiniz satışlar ile işletmenizin büyümesine katkı sağlayın. Satın alma karar vericilerini satış kanallarınıza, bayilerinize ve distribütörlerinize yönlendirin. Potansiyel müşterilere bilgi verip ihtiyaçlarını anlayarak uzun vadeli ilişkiler kurun ve gelecekteki satış fırsatları yaratmak için fuarda yerinizi alın.

Mobilya Sektörünün Yıldızı : TÜRK MOBİLYASI

Son zamanlarda dünya mobilya sektörünün ihracat rakamlarında en hızlı yükselen ülkesi Türkiye oldu. Öncelikli hedefi mobilya ihracatında ilk 10 a girmek olan Türkiye 6. Sıraya kadar yükseldi. Türk Mobilyasının yeni hedefi dünyada mobilya sektöründe ilk 5 ülkeden biri olmak.
Tasarım odaklı üretim anlayışı, Türk mobilyasını uluslararası alanda marka değeri yüksek bir sektör haline getiriyor.
FUAR KAPSAMINI İNCELEYİN