Firma Adı İletişim Konum
DOVİ MODÜLER MOBİLYA İMAL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kümbet Hatun Mah. OSB 2 Cad. No: 15/1 / Merzifon / AMASYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 358 513 9934
Web: https://www.dovi.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Ofis Mobilyalari

Ofis mobilyalari sektöründe hizmet kalitesini arttirmak adina yillardir kendini yeniliyor ve gelistiriyor. Dovi Ofis Mobilyalari, Merzifon / AMASYA Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanildigi modern tesislerinde, müsterileri için sayisiz seçenek yaratiyor. Dovi temel hedefleri ve degerleri dogrultusunda ofis mobilyalari alaninda sadece Türkiyede degil dünyanin degisik ülkelerine de satis yapmaktadir. Dünyaya açilan bir marka olarak, gücünü sagladigi sonsuz müsteri memnuniyeti ve özverili çalisanlari ile basarinin hakli gururunu içinde tasimaya devam ediyor. Sektörümüzün önde gelen tasarimcilari ile çalismaktadir. Gelisen teknoloji sayesinde ilgi uyandiran tasarimlari ile degisik trendler sunarak çalisma hayatinizda fark yaratiyor Teknolojiyi en iyi sekilde kullanmaya çalisirken, siparisten sevkiyata otomasyon sistemini kurmus olan sayili ofis mobilyasi firmalardan biri olma özelligini tasiyor. Ofis Mobilyalari alaninda E1 kanserojen madde içermeyen suntalem kullanmaktadir. Ürünlerimiz Türk Patent Enstitüsü tarafindan Endüstriyel tasarim tescili ile patentlidir. TSE belgelerimiz mevcuttur. Dovi, hizli yükselisiyle vizyonunu ve amaçlarini daha da yukarilara tasiyarak, sektöründe sadece Türkiyenin degil, dünyanin önde gelen firmalarindan biri olmak için çalismaktadir. sistemlerini tasarliyor ve üretiyor. Herkesin kendisinden bir seyler bulabildigi özgün tasarimlari ile is yasam alanlarini degistiriyor; kisacasi kolaylastiriyor, onu daha keyifli kiliyor. Zamani ve yeni egilimleri takip ederek her yeni gün gelismeye devam ediyor. Ofis mobilyalari sektöründe hizmet kalitesini arttirmak adina yillardir kendini yeniliyor ve gelistiriyor. Dovi Ofis Mobilyalari, Merzifon / AMASYA Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanildigi modern tesislerinde, müsterileri için sayisiz seçenek yaratiyor. Dovi temel hedefleri ve degerleri dogrultusunda ofis mobilyalari alaninda sadece Türkiyede degil dünyanin degisik ülkelerine de satis yapmaktadir. Dünyaya açilan bir marka olarak, gücünü sagladigi sonsuz müsteri memnuniyeti ve özverili çalisanlari ile basarinin hakli gururunu içinde tasimaya devam ediyor. Sektörümüzün önde gelen tasarimcilari ile çalismaktadir. Gelisen teknoloji sayesinde ilgi uyandiran tasarimlari ile degisik trendler sunarak çalisma hayatinizda fark yaratiyor Teknolojiyi en iyi sekilde kullanmaya çalisirken, siparisten sevkiyata otomasyon sistemini kurmus olan sayili ofis mobilyasi firmalardan biri olma özelligini tasiyor. Ofis Mobilyalari alaninda E1 kanserojen madde içermeyen suntalem kullanmaktadir. Ürünlerimiz Türk Patent Enstitüsü tarafindan Endüstriyel tasarim tescili ile patentlidir. TSE belgelerimiz mevcuttur. Dovi, hizli yükselisiyle vizyonunu ve amaçlarini daha da yukarilara tasiyarak, sektöründe sadece Türkiyenin degil, dünyanin önde gelen firmalarindan biri olmak için çalışmaktadir.

FineFine Makam Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FINE, alisagelmis Yönetici mobilyalarindan farkli olarak masa ayaklari ve kurgularinda kullanicisina alternatifl er sunuyor ve yöneticilerin bireysel ihtiyaçlarinin yanisira, özel görüsme, toplanti ve benzeri fonksiyonlara da cevap veriyor. Fonksiyonelligi bir tarafa , masa ve ayak birlesimi tasarim detaylari ile Yönetici Masasini bir kütle olmaktan çikartarak, ince, hafi f, modern, adeta uzayda bir düzleme dönüstürüyor.

EdgeEdge Yönetici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir masa alin ve her gün yeni bir masaniz olsun. Tasarimi günlere bölerek yenilenen mekanlarin farkini yasayin. Sizden baskasi masanizin ve mekaniniz sirrini bilemesin, mekanininiz karakterinizi yansıtsın.

OscarOscar Yöntici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

OSCAR, alisagelmis Yönetici mobilyalarindan farkli olarak masa ayaklari ve kurgularinda kullanicisina alternatifl er sunuyor ve yöneticilerin bireysel ihtiyaçlarinin yanisira, özel görüsme, toplanti ve benzeri fonksiyonlara da cevap veriyor. Fonksiyonelligi bir tarafa , masa ve ayak birlesimi tasarim detaylari ile Yönetici Masasini bir kütle olmaktan çikartarak, ince, hafif, modern, adeta uzayda bir düzleme dönüstürüyor.

PiyanoPiyano Yönetici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Minimalist izlerin ve etkilerin agirlik tasidigi ofis mobilyalarini tercih edenler için tasarlanmis, size ait mekanlara uyumu ve dinginligi tasiyor.

WalkWalk Çalışma Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ofislerin yeni solugu walk artik is hayatinda kosmayi degil büyük adimlarla yürümeyi öneriyor. Walk ofislerin hizina ayak uydurarak bireysel çalisma, toplanti, görüsme, karsilama, konferans ihtiyaçlarini birarada veya ayri ayri saglayabilen yalin ve fonksiyonel bir ofis sistemidir.

MioMio Koltuk
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.